EREL-16WIFI
Wi-Fi išmanusis relė, 1x16A, NO-COM išvestis
Charakteristikos:
  • Veikia pagal Wi-Fi standartą – nereikalingi „interneto vartai“
  • Leidžia belaidį vartotojų valdymą su maksimalia 16 A apkrova: šilumos šaltinis, cirkuliacinis siurblys, apšvietimas, ventiliatoriai, vartai ir kt.
Kriterijus Reikšmė
Matmenys 46 x 46 x 24 mm
Charakteristikos
Kriterijus Reikšmė
Maitinimas 230V AC 50Hz
Maksimali srovė 16A
Ryšys Wi-Fi 2.4 GHz
Valdymo išvestis NO/COM (be įtampos)
Įvestis Be įtampos kontaktas arba temperatūros jutiklis EFS300
Relė EREL-16WIFI funkcijos
Video medžiaga apie relės programavimą skirtingais rėžimais
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Engo Relė EREL-16WIFI”
El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Neseniai žiūrėti produktai
  • Pridėti į pageidavimų sąrašąPridėti palyginti
    Oras-Oras Haier Revive Plus Paltaja Pagrindinis
    Oras-Oras Haier Revive Plus 35
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Haier
    Informacijos...
    463,10 Į krepšelį
    463,10
    Akcija
    Talpa Termnova Nova L
    Talpa Termnova Nova L 1000L
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Termnova
    Informacijos...
    Akcija
    Nova B Termnova Talpa Paltaja Pagrinidinis
    Talpa Termnova Nova B 200L
      Termnova
    Laidinis termostatas Engo E10B230WIFI
    Prekės KODAS: E10B230WIFI
    • Matmenys3,9 × 8,6 × 8,6 cm
      Engo
    Rekuperatorius ZEHNDER ComfoAir Q450 ERV TR (Entalpinis)
    Prekės KODAS: 471502113
    • Svoris45 kg
    • Matmenys57 × 72,5 × 84,97 cm
    • Rinktis
      Dešininis pajungimas, Kairinis pajungimas
      Zehnder
    Hibridinis Inverteris Solis
    Hibridinis Inverteris Solis
    • Rinktis
      10kW, 12kW, 15kW, 17kW, 20kW, 25kW, 30kW, 3kW, 4kW, 5kW, 6kW, 8kW, 9kW
    Dujinis katilas Vitodens 200-W B2KF
    Prekės KODAS: Viessmann Vitodens 200-W, B2KF
      19kW, 25kW, 32kW