EREL-16WIFI
Wi-Fi išmanusis relė, 1x16A, NO-COM išvestis
Charakteristikos:
  • Veikia pagal Wi-Fi standartą – nereikalingi „interneto vartai“
  • Leidžia belaidį vartotojų valdymą su maksimalia 16 A apkrova: šilumos šaltinis, cirkuliacinis siurblys, apšvietimas, ventiliatoriai, vartai ir kt.
Kriterijus Reikšmė
Matmenys 46 x 46 x 24 mm
Charakteristikos
Kriterijus Reikšmė
Maitinimas 230V AC 50Hz
Maksimali srovė 16A
Ryšys Wi-Fi 2.4 GHz
Valdymo išvestis NO/COM (be įtampos)
Įvestis Be įtampos kontaktas arba temperatūros jutiklis EFS300
Relė EREL-16WIFI funkcijos
Video medžiaga apie relės programavimą skirtingais rėžimais
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Engo Relė EREL-16WIFI”
El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Neseniai žiūrėti produktai
  • Pridėti į pageidavimų sąrašąPridėti palyginti
    Akcija
    Nova B Termnova Talpa Paltaja Pagrinidinis
    Talpa Termnova Nova B 800L
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Termnova
    Informacijos...
    Akcija
    Talpa Termnova Nova B 200L
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Termnova
    Informacijos...
    Elterm Hidrauliniai komplektai Brigade
    Elterm Hidrauliniai komplektai Brigade 314-584
      Elterm
    • Rinktis
      Brigade 314 (KRE 2D+ 40kW, VTA322, VRG432, servo ARA), Brigade 384 (KRE 2D+ 40kW, VTA322, VRG432, pumps DN25, servo ARA), Brigade 414 (KRE 2D+ 40kW, 2 x VRG432, servo ARA), Brigade 484 (KRE 2D+ 40kW, 2 x VRG432, pumps DN25, servo ARA), Brigade 505 (KRE 2D+ 40kW, 2 x VTA522), Brigade 514 (KRE 2D+ 40kW, VTA522, VRG432, servo ARA), Brigade 575 (KRE 2D+ 40kW, 2 x VTA522, pumps DN25), Brigade 584 (KRE 2D+ 40kW, VTA522, VRG432, pumps DN25, servo ARA)