EREL-16WIFI
Wi-Fi išmanusis relė, 1x16A, NO-COM išvestis
Charakteristikos:
  • Veikia pagal Wi-Fi standartą – nereikalingi „interneto vartai“
  • Leidžia belaidį vartotojų valdymą su maksimalia 16 A apkrova: šilumos šaltinis, cirkuliacinis siurblys, apšvietimas, ventiliatoriai, vartai ir kt.
Kriterijus Reikšmė
Matmenys 46 x 46 x 24 mm
Charakteristikos
Kriterijus Reikšmė
Maitinimas 230V AC 50Hz
Maksimali srovė 16A
Ryšys Wi-Fi 2.4 GHz
Valdymo išvestis NO/COM (be įtampos)
Įvestis Be įtampos kontaktas arba temperatūros jutiklis EFS300
Relė EREL-16WIFI funkcijos
Video medžiaga apie relės programavimą skirtingais rėžimais
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Engo Relė EREL-16WIFI”
El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Neseniai žiūrėti produktai
  • Pridėti į pageidavimų sąrašąPridėti palyginti
    Akcija
    Nova B Termnova Talpa Paltaja Pagrinidinis
    Talpa Termnova Nova B 800L
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Termnova
    Informacijos...
    Šilumos siurblys NIBE Split SVM
    Šilumos siurblys NIBE Split SVM S332+AMS20 6kW R32