Techniniai duomenys:
Maitinimas230V AC 50Hz
Maks. apkrova6(1)A
IšvestysSiurblys (230V)
Katilas (NO/COM/NC)
Termoelektrinės pavaros (230V)
Matmenys [mm]330 x 110 x 36
ENGO ECB08M230 grindų konsolė zonų skaičius, ikona
8  šildymo zonų kontrolė
ENGO ECB08M230 grindų konsolė po dvi jungtis
Po 2 išėjimus pavaroms, kiekvienai iš 8 zonų
ENGO ECB08M230 grindų konsolė cirkuliacinis siurblys ikona
Cirkuliacinio siurblio valdymas
ENGO ECB08M230 grindų konsolė din montavimas ikona
 Pritaikyta montuoti ant DIN bėgelio
ENGO ECB08M230 grindų konsolė plonas korpusas, ikona
Itin plonas korpusas
ENGO ECB08M230 grindų konsolė grindų konsolė ikona
Bendradarbiavimas su dviejų padėčių reguliatoriais arba su 230 V kintamosios srovės išvestimi
ENGO ECB08M230 grindų konsolė katilo jungtis, ikona
Įmontuotas šilumos įrenginio valdymas (sausas kontaktas)
ENGO ECB08M230 grindų konsolė siurblio ir katilo uždelsimas
Įmontuota siurblio ir katilo įjungimo uždelsimo funkcija – 3 min.
ENGO ECB08M230 grindų konsolė patogios jungtys, ikona
Patogūs, nuimami antgaliai laidams sujungti
Tinkami patalpos termostatai
Tinkamos pavaros
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “ENGO ECB08M230 grindų konsolė”
El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Neseniai žiūrėti produktai
  • Pridėti į pageidavimų sąrašąPridėti palyginti
    Hisense išmanus valdikliswifi adapteris
    Prekės KODAS: HCCS-H64H2C1M01
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Hisense
    Informacijos...
    159,00 Į krepšelį
    159,00
    Akcija
    Engo EPIR Judesio jutiklis, ZigBee
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Engo
    Informacijos...
    Elektriniai katilai Elterm Colonel
      Elterm
    • Rinktis
      Colonel 12kW, Colonel 15/9/6/4kW, Colonel 18/12/6/4kW, Colonel 24/12kW, Colonel 6kW, Colonel 9kW
    Plautuvės maišytuvas Flat 261 mm
    Prekės KODAS: X070125
      138,00 Į krepšelį
      138,00
      Granulinė krosnelė Praga
      Granulinė krosnelė Praga
      • Rinktis
        Balta krosnelė, Juoda krosnelė, Raudona krosnelė
        Ecoforest
      • Savybės
        Konvekcinės
      3431,26 Pasirinkti savybes
      OCP-4 fotoelementas
      OCP-6 fotoelementas
      Prekės KODAS: ocp-6
        Plum
      Kiekis Tik 1 liko sandėlyje!
      Į krepšelį
      Granulinė krosnelė Lyon 7,5kW
      Granulinė krosnelė Lyon 7,5kW