Techniniai duomenys:
Maitinimas230V AC 50Hz
Maks. apkrova6(1)A
IšvestysSiurblys (230V)
Katilas (NO/COM/NC)
Termoelektrinės pavaros (230V)
Matmenys [mm]330 x 110 x 36
ENGO ECB08M230 grindų konsolė zonų skaičius, ikona
8  šildymo zonų kontrolė
ENGO ECB08M230 grindų konsolė po dvi jungtis
Po 2 išėjimus pavaroms, kiekvienai iš 8 zonų
ENGO ECB08M230 grindų konsolė cirkuliacinis siurblys ikona
Cirkuliacinio siurblio valdymas
ENGO ECB08M230 grindų konsolė din montavimas ikona
 Pritaikyta montuoti ant DIN bėgelio
ENGO ECB08M230 grindų konsolė plonas korpusas, ikona
Itin plonas korpusas
ENGO ECB08M230 grindų konsolė grindų konsolė ikona
Bendradarbiavimas su dviejų padėčių reguliatoriais arba su 230 V kintamosios srovės išvestimi
ENGO ECB08M230 grindų konsolė katilo jungtis, ikona
Įmontuotas šilumos įrenginio valdymas (sausas kontaktas)
ENGO ECB08M230 grindų konsolė siurblio ir katilo uždelsimas
Įmontuota siurblio ir katilo įjungimo uždelsimo funkcija – 3 min.
ENGO ECB08M230 grindų konsolė patogios jungtys, ikona
Patogūs, nuimami antgaliai laidams sujungti
Tinkami patalpos termostatai
Tinkamos pavaros
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “ENGO ECB08M230 grindų konsolė”
El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Neseniai žiūrėti produktai
  • Pridėti į pageidavimų sąrašąPridėti palyginti
    Akcija
    Engo EPIR Judesio jutiklis, ZigBee
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Engo
    Informacijos...
    PS-08 230 relės modulis DIN bėgiui
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Tech
    Informacijos...
    74,00 Į krepšelį
    74,00
    Plautuvės maišytuvas Flat 261 mm
    Prekės KODAS: X070125
      138,00 Į krepšelį
      138,00
      Akcija
      Paltaja
      Šilumos siurbliai Samsung Split 6kW