Techniniai duomenys:
Maitinimas230V AC 50Hz
Maks. apkrova6(1)A
IšvestysSiurblys (230V)
Katilas (NO/COM/NC)
Termoelektrinės pavaros (230V)
Matmenys [mm]330 x 110 x 36
ENGO ECB08M230 grindų konsolė zonų skaičius, ikona
8  šildymo zonų kontrolė
ENGO ECB08M230 grindų konsolė po dvi jungtis
Po 2 išėjimus pavaroms, kiekvienai iš 8 zonų
ENGO ECB08M230 grindų konsolė cirkuliacinis siurblys ikona
Cirkuliacinio siurblio valdymas
ENGO ECB08M230 grindų konsolė din montavimas ikona
 Pritaikyta montuoti ant DIN bėgelio
ENGO ECB08M230 grindų konsolė plonas korpusas, ikona
Itin plonas korpusas
ENGO ECB08M230 grindų konsolė grindų konsolė ikona
Bendradarbiavimas su dviejų padėčių reguliatoriais arba su 230 V kintamosios srovės išvestimi
ENGO ECB08M230 grindų konsolė katilo jungtis, ikona
Įmontuotas šilumos įrenginio valdymas (sausas kontaktas)
ENGO ECB08M230 grindų konsolė siurblio ir katilo uždelsimas
Įmontuota siurblio ir katilo įjungimo uždelsimo funkcija – 3 min.
ENGO ECB08M230 grindų konsolė patogios jungtys, ikona
Patogūs, nuimami antgaliai laidams sujungti
Tinkami patalpos termostatai
Tinkamos pavaros
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “ENGO ECB08M230 grindų konsolė”
El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Neseniai žiūrėti produktai
  • Pridėti į pageidavimų sąrašąPridėti palyginti
    Paltaja
    CT6-P lauko temperatūros jutiklis
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Plum
    Informacijos...
    33,28 Į krepšelį
    33,28
    Kiekis Tik 2 liko sandėlyje!
    Į krepšelį
    Šilumos siurblys oras-oras Gree Airy White
    Oras-oras Gree Airy White 7,1/7,8kW –25 °C
    Prekės KODAS: W1GRE-AIRY-7178WHITE
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Gree
    • Savybės
      iki 68m²
    Informacijos...
    1327,19 Į krepšelį
    Akcija
    Dujinis katilas RADIANT R2KA 24/8
    Dujinis katilas RADIANT R2KA 24/20
    Prekės KODAS: RAD-R2KA24/20
    • Svoris64 kg
    • Matmenys48 × 49 × 90 cm
      Radiant
    • Savybės
      Įmontuotas vandens šildytuvas
    Akcija
    Šilumos siurbliai Midea M-THERMAL ARCTIC SPLIT
    Šilumos siurbliai Midea M-THERMAL ARCTIC SPLIT 16kW
    Prekės KODAS: MHA-V16W/D2RN8-B2/HB-A160/CGN8-B2
      Midea
      Atskirai montuojamas vandens šildytuvas
    Šilumos siurbliai Midea M-THERMAL ARCTIC SPLIT 10kW