Techniniai duomenys:
Maitinimas230V AC 50Hz
Maks. apkrova6(1)A
IšvestysSiurblys (230V)
Katilas (NO/COM/NC)
Termoelektrinės pavaros (230V)
Matmenys [mm]330 x 110 x 36
ENGO ECB08M230 grindų konsolė zonų skaičius, ikona
8  šildymo zonų kontrolė
ENGO ECB08M230 grindų konsolė po dvi jungtis
Po 2 išėjimus pavaroms, kiekvienai iš 8 zonų
ENGO ECB08M230 grindų konsolė cirkuliacinis siurblys ikona
Cirkuliacinio siurblio valdymas
ENGO ECB08M230 grindų konsolė din montavimas ikona
 Pritaikyta montuoti ant DIN bėgelio
ENGO ECB08M230 grindų konsolė plonas korpusas, ikona
Itin plonas korpusas
ENGO ECB08M230 grindų konsolė grindų konsolė ikona
Bendradarbiavimas su dviejų padėčių reguliatoriais arba su 230 V kintamosios srovės išvestimi
ENGO ECB08M230 grindų konsolė katilo jungtis, ikona
Įmontuotas šilumos įrenginio valdymas (sausas kontaktas)
ENGO ECB08M230 grindų konsolė siurblio ir katilo uždelsimas
Įmontuota siurblio ir katilo įjungimo uždelsimo funkcija – 3 min.
ENGO ECB08M230 grindų konsolė patogios jungtys, ikona
Patogūs, nuimami antgaliai laidams sujungti
Tinkami patalpos termostatai
Tinkamos pavaros
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “ENGO ECB08M230 grindų konsolė”
El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Neseniai žiūrėti produktai
  • Pridėti į pageidavimų sąrašąPridėti palyginti
    Linijinis šildytuvas KHT OGI 50 PALTAJA
    Linijinis šildytuvas KHT OGI 50 3kW
    Prekės KODAS: KHT OGI 50-3kw
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      KHT
    Informacijos...
    113,00 Į krepšelį
    113,00
    Granuliniai katilai InterFire
    Granuliniai katilai InterFire
    Produkto informacija
    • Bunkerio talpa:
      150 l, 240 l, 400 l
    Informacijos...
    Temperatūros jutiklis HIT-ATW-ITS-01
    • Gamintojas
      Hitachi
    Akcija
    Elektrinis tenas Eliko GRBT 1.4kW U5/4
    Elektrinis tenas Eliko GRBT 1,4kW U6/4
    Prekės KODAS: W084C
      Eliko
    Plokštė po praustuvu L
    Plokštė po praustuvu L
    • Pasirinkti:
    Akcija
    Paltaja
    Šilumos siurbliai Samsung Split 6kW