EREL-16WIFI
Wi-Fi išmanusis relė, 1x16A, NO-COM išvestis
Charakteristikos:
  • Veikia pagal Wi-Fi standartą – nereikalingi „interneto vartai“
  • Leidžia belaidį vartotojų valdymą su maksimalia 16 A apkrova: šilumos šaltinis, cirkuliacinis siurblys, apšvietimas, ventiliatoriai, vartai ir kt.
Kriterijus Reikšmė
Matmenys 46 x 46 x 24 mm
Charakteristikos
Kriterijus Reikšmė
Maitinimas 230V AC 50Hz
Maksimali srovė 16A
Ryšys Wi-Fi 2.4 GHz