EREL-16WIFI
Wi-Fi išmanusis relė, 1x16A, NO-COM išvestis
Charakteristikos:
  • Veikia pagal Wi-Fi standartą – nereikalingi „interneto vartai“
  • Leidžia belaidį vartotojų valdymą su maksimalia 16 A apkrova: šilumos šaltinis, cirkuliacinis siurblys, apšvietimas, ventiliatoriai, vartai ir kt.
Kriterijus Reikšmė
Matmenys 46 x 46 x 24 mm
Charakteristikos
Kriterijus Reikšmė
Maitinimas 230V AC 50Hz
Maksimali srovė 16A
Ryšys Wi-Fi 2.4 GHz
Valdymo išvestis NO/COM (be įtampos)
Įvestis Be įtampos kontaktas arba temperatūros jutiklis EFS300
Relė EREL-16WIFI funkcijos
Video medžiaga apie relės programavimą skirtingais rėžimais
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Engo Relė EREL-16WIFI”
El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Neseniai žiūrėti produktai
  • Pridėti į pageidavimų sąrašąPridėti palyginti
    Šilumos siurbliai Samsung EHS MONO R290 No Pump HYDRO AI HOME
    Šilumos siurbliai Samsung EHS MONO R290 No Pump HYDRO AI HOME 5kW
    Prekės KODAS: AE050CXYDEK/EU /AE160DNYMPK/EU
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Samsung
    • Savybės
      Atskirai montuojamas vandens šildytuvas
    Informacijos...
    5600,00 Į krepšelį
    Jungiamieji kolektoriai: 2D+, izoliuoti
    Elterm Jungiamieji kolektoriai: 2D+, izoliuoti
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Elterm
    • Rinktis
    Informacijos...
    Akcija
    Kospel SB-200 saulės kolektoriams, šilumos siurbliams 1,1 _ 0,75m2 B
    Kospel SB-250 saulės kolektoriams, šilumos siurbliams 1,0 / 0,8m2 C
    • Matmenys69,5 × 138 cm
      Kospel
    Akcija
    Trieigio ir pavaros komplektas Wita 1"
    Prekės KODAS: SM W05 120s/MIX MI 3x1
    • Rinktis
      5 Nm, 120 sec./90°, 230 V, 5 Nm, 240 sec./90°, 230 V, 5 Nm, 60 sec./90°, 230 V
    Oras-Oras Toshiba Haori Nordic 2.8/3.2kW -30°C
    Prekės KODAS: W1TOS-RAS-25N4KVRG/J2AVSG-KOM
      Toshiba
    • Savybės
      iki 26m²
    Paltaja
    Šiumos siurbliai Gree Versati IV DUO 15.5/13.0kW
    Prekės KODAS: GRS-CQ16PDG-M1I
      Gree
    7364,39 Į krepšelį
    Malkinė krosnelė Denia Innsbruck 8kW
    Prekės KODAS: Denia Innsbruck
    • Svoris137 kg
    • Matmenys44,5 × 50 × 99 cm
      INNSBRUCK 8 kW, INNSBRUCK MOKA 8 kW, INNSBRUCK SOAP 8 kW