EREL-16WIFI
Wi-Fi išmanusis relė, 1x16A, NO-COM išvestis
Charakteristikos:
  • Veikia pagal Wi-Fi standartą – nereikalingi „interneto vartai“
  • Leidžia belaidį vartotojų valdymą su maksimalia 16 A apkrova: šilumos šaltinis, cirkuliacinis siurblys, apšvietimas, ventiliatoriai, vartai ir kt.
Kriterijus Reikšmė
Matmenys 46 x 46 x 24 mm
Charakteristikos
Kriterijus Reikšmė
Maitinimas 230V AC 50Hz
Maksimali srovė 16A
Ryšys Wi-Fi 2.4 GHz
Valdymo išvestis NO/COM (be įtampos)
Įvestis Be įtampos kontaktas arba temperatūros jutiklis EFS300
Relė EREL-16WIFI funkcijos
Video medžiaga apie relės programavimą skirtingais rėžimais
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Engo Relė EREL-16WIFI”
El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Neseniai žiūrėti produktai
  • Pridėti į pageidavimų sąrašąPridėti palyginti
    Akcija
    Panasonic T-CAP šilumos siurblys su 200l vandens šildytuvu
    Šilumos siurblys Panasonic K Bi-Bloc T-CAP 12kW su 200l vandens šildytuvu
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Panasonic
    • Savybės
      Atskirai montuojamas vandens šildytuvas
    Informacijos...
    Compress 3400i AWS
    Šilumos siurbliai Bosch Compress 3400i AWS 8kW
    Prekės KODAS: CS3400iAWS 8 OR-S/CS3400iAWS 10 M
    Produkto informacija
    • Gamintojas
      Bosch
    • Savybės
      su įmontuota 190 l karšto vandens talpykla
    Informacijos...
    6920,00 Į krepšelį
    Akcija
    Grindinio šildymo kolektorius
    Grindinio šildymo kolektorius KAN-therm InoxFlow UVST
    • Rinktis
    Oras-Oras Toshiba Polar White 2.8/3.2kW -35°C