Krosnelės

Krosnelės

Ne veltui sakoma, kad krosnis – kiekvienų namų jaukumo židinys, prie kurio nori prisiglausti tiek jaunas, tiek senas. Lietuvoje krosnys turi ilgas, tačiau nuolat atsinaujinančias gamybos ir panaudojimo tradicijas. Jei anksčiau krosnys džiugindavo tik privačių namų gyventojus, tai šiais laikais modernią šildymo įrangą galima įrengti beveik bet kokioje patalpoje. Krosnelės įrengimas ir montavimas yra gana nesudėtingas ir nebrangus procesas.

Modernios, šiuolaikiškos krosnelės nereikalauja papildomos apdailos, puikiai atliks būsto apšildymo funkciją ir padės sukurti nepriekaištingą, jaukų interjerą. Suprantame, kad kiekvienas būstas yra individualių sprendimų visuma, o gyventojai turi skirtingus poreikius, tad išanalizavę visus faktorius pateiksime profesionalų patarimą ir padėsime išsirinkti krosnelę, atitinkančią Jūsų poreikius, galimybes ir pasiūlysime gerą kainą.

Galite rinktis iš dviejų krosnelių tipų:

granulinės krosnelės;
malkinės krosnelės.

Norite apšildyti individualų būstą? Mūsų siūlomos krosnelės namų šildymui yra kokybiškos ir ilgaamžiškos. Produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.

Krosnelės tinka:

oriniam šildymui;
grindiniam šildymui;
radiatoriniam šildymui.

Krosnelių galingumas svyruoja nuo 6 iki 15 kW. Galimybė apšildyti net iki 300 kvadratinių metrų ploto būstą.

Krosnelių kaina

Krosnelių kaina svyruoja nuo 1318 iki 3497 eurų. Kiekvieną užsakymą perskaičiuojame ir suplanuojame individualiai, atsižvelgdami į krosnelės montavimo poreikį ir galimybes. Klientui pritaikome priimtiniausią kainą. Galime pasiūlyti galimybę pirkti išsimokėtinai. Esame įsikūrę Vilniuje. Pagal individualų užsakymą krosneles ir kitą šildymo įrangą montuojame tiek Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, tiek kituose Lietuvos miestuose.